Tapahtumateollisuus ry:n perustamiskokous 10.6. – jäseneksi ilmoittautuminen avautuu pian

Tapahtumateollisuus ry:n perustamiskokous pidetään 10. kesäkuuta ja kutsut perustajajäsenille ovat lähteneet. Perustamiskokouksessa mm. valitaan yhdistyksen hallitus ja puheenjohtaja ja vahvistetaan yhdistyksen jäsenmaksut.

Tapahtumateollisyys ry:n jäseneksi ilmoittautuminen avautuu heti kun yhdistys on rekisteröity yhdistysrekisteriin. Olemme tuolloin myös yhteydessä kaikkiin jo yhteystietonsa jättäneisiin ja annamme lisätietoja jäsenyydestä.

Voit edelleen myös kertoa meille kiinnostuksestasi yhdistyksen jäsenyyteen ja saat uutiskirjeen muodossa tiedon suoraan sähköpostiisi heti, kun jäsenrekisteröintimme aukeaa.

Tapahtumateollisuuden perustajat koostuvat monipuolisesta joukosta tapahtuma-alan yrityksiä ja yhteisöjä

Tapahtumateollisuus ry:n perustajajäsenet ovat nyt koossa. Perustajat koostuvat monipuolisesta joukosta tapahtuma-alan ammattilaisia, joiden yhteisenä mielenkiinnon kohteena on koko alan arvostuksen nostaminen ja edunvalvonta.